09 grudnia 2021

10 pomysłów na prezent dla miłośnika podróży.

Grudzień to bardzo prezentowy miesiąc. Najpierw Mikołajki a później Święta. Czas więc pomyśleć nad prezentami. Może zamiast skarpetek i krawatów warto tym razem wrzucić pod choinkę drobiazg, który na pewno przyda się podczas każdej wycieczki campervanem. Oto lista pomysłów na prezent dla fanów podróżowania kampervaneme. 

 

 • Kieszonkowy translator lub kurs językowy 

 

Dobry prezent zwłaszcza dla miłośników podróży zagranicznych. Dzięki kieszonkowemu translatorowi dużo łatwiej będzie porozumieć się z każdym i w każdym miejscu na ziemi. Dla bardziej ambitnych może kurs językowy.

 

 • Kubek termiczny i termos 

 

Chyba większość osób doceni kubek gorącej kawy lub herbaty o poranku. W dodatku w kubku termicznym czy termosie można zabrać swój ulubiony napój zarówno na szlak w chłodny dzień w góry czy w upalny dzień na plażę. 

 

 • Lampki i czołówki 

 

Niby drobiazg a jakże przydatny. Przede wszystkim lampka czołowa pozwala mieć wolne ręce dzięki czemu możemy coś zrobić, przenieść lub przytrzymać. Jeśli ktoś nie lubi nosić światełka na czole to może zwykłe lampki czy latarki będą równie dobym pomysłem. 

 

 • Scyzoryk i podstawowe narzędzie

 

Niby noża nie powinno dawać się komuś w prezencie ale scyzoryk z wieloma innymi narzędziami to niezawodny element każdej wycieczki. Nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy może się przydać a znając życie będzie to zawsze najbardziej zaskakujący moment. Warto mieć przy sobie scyzoryk czy podstawowe narzędzie na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń.

 

 • Odzież termiczna 

 

Na pewno będzie to trafiony prezent, który nie będzie kurzyć się w szafie. Odzież termiczna sprawdzi się zarówno w zimowe wyjazdy jak i po prostu chłodniejszy jesienny dzień. 

 

 • Książki podróżnicze

 

Inspiracji nigdy za dużo. Książka podróżnicza nie tylko zainspiruje ale również dostarczy dużo przydanych i praktycznych informacji. Wybierając się w podróż spontanicznie nigdy nie wiadomo do końca co uda się zobaczyć a co nie. Dzięki książce podróżniczej można dużo wcześniej zaplanować wyjazd uwzględniając najciekawsze miejsca i atrakcje. 

 

 • Plecaki i nerki 

 

W trasie nigdy nie wiadomo co może się przydać a kieszenie jednak mają swoją pojemność. Dlatego dobrym prezentem dla miłośnika podróżowania będzie plecak czy nerka. Dzięki nim z łatwością będzie można zabrać najpotrzebniejsze rzeczy i mieć je zawsze przy sobie. 

 

 • Rejestrator samochodowy i czujnik cofania

 

Na pewno każdy kierowca średniego i dużego kampervana doceni takie prezenty. Niby drobiazgi a w przypadku pojazdów w których widoczność jest ograniczona to czujnik lub kamera cofanie będzie prezentem na wagę złota. Nie tylko ułatwi manewry ale przyczyni się do większego bezpieczeństwa.  Kamerka samochodowa to zawsze dodatkowe zabezpieczenie podczas niekontrolowanych zdarzeń losowych. Poza tym można nagrać również piękne widoki w trasie. 

 

 • GPS

 

Nawigacja w telefonie to jedno ale zapewne każdy miłośnik podróży nie pograni porządną dużą nawigacją z aktualnymi mapami i trasami.  

 

 • Powerbank 

 

Absolutny niezbędnik na wycieczki zarówno te małe jak i te duże. Warto mieć go zawsze w kieszeni by w razie potrzeby szybko podładować nie tylko telefon ale także np kamerkę.

custom campervan, dachy sypialne, zabudowy kamperowe, kampervan, caravaning,
 1. pl
 2. en
 3. de

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Media Społecznościowe