Szybki kontakt
+48 518-211-926

Dobrze wiemy, że campervan to coś więcej niż samochód i dla wielu osób jest spełnieniem marzeń o tym, by podróżować bez ograniczeń.

Marek Górczak, założyciel Custom Campervan

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą pasjonaci campervanów i jednocześnie doświadczeni specjaliści: stolarze, inżynier technologii drewna, projektant 3D, mechanik samochodowy, elektryk i monterzy.
Właściciele firmy
Marek Górczak
Założyciel Custom Campervan i współwłaściciel

Założyciel i pomysłodawca Custom Campervan. Doświadczony mechanik samochodowy, miłośnik motoryzacji i podróży. W campervanie przejechał ponad 40.000 km i przemieszkał kilka miesięcy podczas podróży po Bałkanach wraz z żoną i dwojgiem dzieci. W firmie zajmuje się obsługą klienta, doradza
i sugeruje różne rozwiązania na podstawie swoich doświadczeń. Korzystając
z wiedzy i wykształcenia w dziedzinie mechaniki samochodowej, doradza klientom również w wyborze i zakupie samochodu pod zabudowę.

Piotr Stelmach
Współwłaściciel Custom Campervan i prezes zarządu

Współwłaściciel firmy, absolwent turystyki i rekreacji oraz uczestnik szkoleń MBA. Pasjonat wypoczynku na łonie natury i vanlife’u. Wakacje spędza
w swoim campervanie razem z żoną i trojgiem dzieci. Do samochodu, którym jeździ także na co dzień, jest w stanie zapakować nie tylko całą rodzinę, ale także sprzęt wspinaczkowy, kajak, SUP-a i rowery. Dzięki przemyślanej i zaprojektowanej przez siebie zabudowie, w swoim Volkswagenie mieści to wszystko bez problemu i jeszcze znajduje miejsce na spanie w aucie.

Pozostali członkowie zespołu
Maria Kapsiak
Specjalista ds. obsługi klienta w Custom Campervan

Absolwentka zarządzania i grafiki komputerowej, pasjonatka fotografii, podróży i vanlife’u. Najchętniej podróżuje campervanem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. W Custom Campervan zajmuje się obsługą klienta oraz prowadzeniem mediów społecznościowych firmy. Z przyjemnością wykonuje także sesje zdjęciowe dla klientów w ich nowych campervanach.

Nasz zespół wykonawczy

Nasz zespół tworzą doświadczeni stolarze, projektant 3D, inżynier technologii drewna, inżynier budownictwa, monterzy, elektryk. Wszyscy są pasjonatami vanlife’u i podróży, dlatego do każdego projektu podchodzą z ogromnym zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół.

Poznaj nasze usługi

Nasze realizacje

Volkswagen T5

Zajrzyj na naszego bloga

Kontakt

Myślisz o zabudowie kempingowej lub dachu sypialnym do swojego vana?
Skontaktuj się z nami
tel: +48 518 211 926
biuro@customcampervan.pl
Maria Kapsiak
Specjalista ds. obsługi klienta
tel. 518-211-926
e-mail: biuro(at)customcampervan(dot)pl

    +48 518-211-926 Blog