Szybki kontakt
+48 518-211-926
Marek Górczak Custom Campervan

Dobrze wiemy, że campervan to coś więcej niż samochód i dla wielu osób jest spełnieniem marzeń o tym, by podróżować bez ograniczeń.

Marek Górczak, założyciel Custom Campervan

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą pasjonaci campervanów i jednocześnie doświadczeni specjaliści: stolarze, inżynier technologii drewna, projektant 3D, mechanik samochodowy, elektryk i monterzy.
Właściciele firmy
Marek Górczak Custom Campervan
Marek Górczak
Założyciel Custom Campervan i współwłaściciel

Założyciel i pomysłodawca Custom Campervan. Doświadczony mechanik samochodowy, miłośnik motoryzacji i podróży. W campervanie przejechał ponad 40.000 km i przemieszkał kilka miesięcy podczas podróży po Bałkanach wraz z żoną i dwojgiem dzieci. W firmie zajmuje się obsługą klienta, doradza
i sugeruje różne rozwiązania na podstawie swoich doświadczeń. Korzystając
z wiedzy i wykształcenia w dziedzinie mechaniki samochodowej, doradza klientom również w wyborze i zakupie samochodu pod zabudowę.

Piotr Stelmach Custom Campervan
Piotr Stelmach
Współwłaściciel Custom Campervan i prezes zarządu

Współwłaściciel firmy, absolwent turystyki i rekreacji oraz uczestnik szkoleń MBA. Pasjonat wypoczynku na łonie natury i vanlife’u. Wakacje spędza
w swoim campervanie razem z żoną i trojgiem dzieci. Do samochodu, którym jeździ także na co dzień, jest w stanie zapakować nie tylko całą rodzinę, ale także sprzęt wspinaczkowy, kajak, SUP-a i rowery. Dzięki przemyślanej i zaprojektowanej przez siebie zabudowie, w swoim Volkswagenie mieści to wszystko bez problemu i jeszcze znajduje miejsce na spanie w aucie.

Pozostali członkowie zespołu
Filip Górczak, biuro CustomCampervan,
Filip Górczak
Specjalista ds. obsługi klienta w Custom Campervan

Student Turystyki i Rekreacji, pasjonat podróży, fotografii i vanlife’u. Od najmłodszych lat zwiedza świat w campervanie. W Custom Campervan zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych oraz obsługa klientów, również w językach Angielskim i Francuskim.

Ekipa Custom Campervan
Nasz zespół wykonawczy

Nasz zespół tworzą doświadczeni stolarze, projektant 3D, inżynier technologii drewna, inżynier budownictwa, monterzy, elektryk. Wszyscy są pasjonatami vanlife’u i podróży, dlatego do każdego projektu podchodzą z ogromnym zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół.

Poznaj nasze usługi

Nasze realizacje

Podnoszony dach sypialny do Volkswagen T5
Kuchenka do campervana
zabudowa campervan
zabudowa campervana do sprintera
zabudowa typu travelbox

Zajrzyj na naszego bloga

Kontakt

Myślisz o zabudowie kempingowej lub dachu sypialnym do swojego vana?
Skontaktuj się z nami
tel: +48 518 211 926
biuro@customcampervan.pl
Filip Górczak, biuro CustomCampervan,
Filip Górczak
Specjalista ds. obsługi klienta
tel. 518-211-926
e-mail: biuro(at)customcampervan(dot)pl

    +48 518-211-926 Blog