Szybki kontakt
+48 518-211-926

Nasze wybrane realizacje

Zabudowa Renault Trafic III long z dachem sypialnym

 • #dach_sypialny
 • #zabudowa

Zabudowa kempingowa do samochodu Renault Trafic III long dzięki montażowi podłogi z szynami oraz homologowanej, rozkładanej kanapy z funkcją spania jest idealnym rozwiązaniem dla 4-osobowej rodziny. Podnoszony dach sypialny zapewnia więcej przestrzeni w samochodzie oraz daje dodatkowe miejsca do spania. Samochód został wyizolowany matami butylowymi oraz kauczukowymi a dodatkowo został wyposażony w ogrzewanie postojowe oraz klimatyzację postojową dzięki czemu świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Ponadto w campervanie jest pełna instalacja elektryczna – panele fotowoltaiczne, akumulator oraz ładowanie CEE. Nie zabrakło również wyposażenia kuchennego w skład którego wchodzi lodówka kompresorowa, zlew oraz kuchenka na gaz. Dodatkowo w samochodzie został zamontowany boiler elektryczny Truma TT2 dzięki któremu w aucie jest ciepła i zimna woda oraz zewnętrzny, podwieszany prysznic. Cała realizacja została wykonana na podstawie indywidualnego projektu tak by spełniła wszystkie wymagania klienta.

Zobacz więcej
Zabudowa Renault Trafic III long z dachem sypialnym

Dach sypialny VW T5 krótki malowany

 • #dach_malowany
 • #dach_sypialny
 • #froli

Dach sypialny do Volkswagena T5 w wersji krótkiej. Dachy mimo że fabrycznie są białe, można je dowolnie malować zarówno przed jak i pomomntażu na samochodzie. W tym przypadku dodatkowo samochód został wykończony tapicersko dla zakrycia ramy montażowej. Ponadto zamontowane łóżko z systemem froli, które daje pełen komfort spania w namiocie sypialnym.

Zobacz więcej
Dach sypialny VW T5 krótki malowany

Dach sypialny Trafic/Vivaro

 • #dach_sypialny

Dach sypialny do Renault Trafic czy Opel Vivaro to ideale rozwiązanie dające dodatkowe miejsce do spania a także więcej przestrzeni w samochodzie. Dzięki temu można swobodnie sprostować się w pojeździe a także wygodnie wyspać nawet w 4 osoby w busie.

Zobacz więcej
Dach sypialny Trafic/Vivaro

Zabudowa Vito

 • #zabudowa

Minimalistyczna zabudowa do Mercedesa Vito. Jej głównym założeniem były 2 podstawowe kryteria. Czyli miejsce do spania i kawałek stoku na szybkie przygotowanie posiłku. Mimo wszystko w zabudowie znajduje się składany zlew wraz ze zbiornikami na czystą i szarą wodę oraz niewielka lodówka.

Zobacz więcej
Zabudowa Vito

Zabudowa Jumper L2H2

 • #zabudowa

Ekonomiczna, minimalistyczna i turystyczna zabudowa. Zastosowane rozwiązania takie jak otwierane łóżko dają możliwość przewozy np roweru czy nawet skuter wewnątrz samochodu, transportu desek surfingowych czy innych wartościowych, dużych rzeczy których nie chcemy zostawiać na zewnątrz pojazdu. Ponadto kolejnym ciekawym i nieszablonowym rozwiązaniem jest tutaj przewidziane specjalne miejsce dla kota, który również będzie podróżować campervanem.

Zobacz więcej
Zabudowa Jumper L2H2

Dach sypialny T5/T6 dzielony

 • #dach_sypialny
 • #froli
 • #front_open

Dzielony dach sypialny to ciekawa alternatywa dla klasycznego dachu do Volkswagena T5 czy T6 w wersji krótkiej. Dach dzielony różni się tym, że dzięki długiem spoilerowi ma możliwość otwierania się zarówno przodem jak i tyłem. Daje to szanse na nieszablonowe zabudowy i lepsze wykorzystanie tylnej części samochodu. Dach dzielony podobnie jak i klasyczne dachy może być zamontowany również z namiotem typu sky open lub front open.

Zobacz więcej
Dach sypialny T5/T6 dzielony

Zabudowa Docato wspinacze

 • #zabudowa

Przestrzenna zabudowa inna niż klasyczne rozwiązania. Minimalistyczne a zarazem bardzo funkcjonalne rozwiązania idealne na górskie wyprawy. W odróżnieniu od pozostałych realizacji, w samochodzie została ściana grodziowa. Dzięki czemu oddzielona jest część „domowa” od samochodowej. Stojąc w wybranym miejscu można dzięki temy traktować campervana jak dom a nie tylko samochód z opcją spania. W campervanie standardowo jest w pełni wyposażona kuchnia oraz miejsce do spania.

Zobacz więcej
Zabudowa Docato wspinacze

Zabudowa T5/T6 Biała

 • #zabudowa

Klasyczna, minimalistyczna zabudowa do małych campervanów takich jak Volkswagen T5 czy T6. Jest to idealne rozwiązanie zarówno na krótkie weekendowe wyjazdy jak i na dłuższe wakacje.

Zobacz więcej
Zabudowa T5/T6 Biała

Zabudowa Vito – Surfvan

 • #dach_sypialny
 • #zabudowa

Zabudowa na bazie Vito przeznaczona dla pary surferów. Samochód wyposażony w dach sypialny z miejscem do spania a na dole część użytkowa. W campervanie znajduje się zarówno kuchnia jak i specjalne miejsce na deski surfingowe. Ponadto zabudowa posiada naprawdę sporo szafek na niezbędny sprzęt oraz najpotrzebniejsze rzeczy.

Zobacz więcej
Zabudowa Vito – Surfvan

Zabudowa Travelbox i Kitchenbox

 • #zabudowa

Travel box I Kitchenbox to idealne rozwiązanie dla osób które nie chcą na stałe przebudowywać samochodu na campervana. Travelbox w części bagażnika pomieści wszystkie niezbędne rzeczy. W Kitchenboxie natomiast znajduje się zlew, zbiorniki na czystą i szarą wodę, kuchenka turystyczna oraz miejsce na lodówkę turystyczną.

Zobacz więcej
Zabudowa Travelbox i Kitchenbox

Poznaj nasze usługi

Kontakt

Myślisz o zabudowie kempingowej lub dachu sypialnym do swojego vana?
Skontaktuj się z nami
tel: +48 518 211 926
biuro@customcampervan.pl
Filip Górczak, biuro CustomCampervan,
Filip Górczak
Specjalista ds. obsługi klienta
tel. 518-211-926
e-mail: biuro(at)customcampervan(dot)pl

  +48 518-211-926 Blog