Media Społecznościowe

Wszelkie prawa zastrzeżone.

  1. pl
  2. en
  3. de
custom campervan, dachy sypialne, zabudowy kamperowe, kampervan, caravaning,

Majówka już za tydzień, więc warto pomyśleć gdzie się wybrać na ten długi weekend by nie zmarnować go w domu. 

 

Gdzie warto pojechać?

 

  • Góry - Korona Gór Polski

 

Klasyczny kierunek wielu wyjazdów wypoczynkowych. Może tym razem warto spojrzeć na góry w sposób bardziej aktywny? Pogoda sprzyja górskim wycieczkom i podbijaniu szczytów. Ciekawą opcją może być zdobicie Korony Gór Polski. Można to zrobić w sposób rekreacyjny lub ze specjalnie przygotowanym programem, w którym trzeba wykonać określone zadania oraz zdobyć pieczątki. Kto podejmuje wyzwanie?

 

 

2. Mazury - Sezon na szczupaka 

 

Kraina słynąca z jezior. Malownicze widoki, które na pewno zachwycą każdego. Powinien być to szczególnie atrakcyjny kierunek na majówkowy wyjazd dla wędkarzy. Dlaczego? Od 1 maja zaczyna się sezon na króla wód - szczupaka. Jest jeszcze chwila więc warto uszykować wędki, kołowrotki i przynęty by przez cały długi weekend móc polować nad wodą. 

Ps. Polecamy zabrać grilla. 

 

 

3. Morze - przedsezonowa cisza

 

Warto jechać nad morze teraz, ponieważ nie jest to szczyt sezonu a plaże nie są pełne. Spokojnie będzie można spacerować po praży ciesząc się ciszą i spokojem. A dla osób, które nie lubią siedzieć w jednym miejscu polecamy wycieczkę wzdłuż brzegu i zwiedzić np nadmorskie latarnie czy porty. 

 

 

4. Polska - Mapa zdrapka 

 

Majówka to również idealny czas na wycieczkę po Polsce i odwiedzenie różnych wyjątkowych miejsc. Tylko jak je znaleźć lub wybrać? Można oczywiście posiłkować się internetem lub jechać przed siebie nic nie planując. Chcemy jednak zaproponować ciekawe i nieszablonowe rozwiązanie, a mianowicie mapę zdrapkę. W zależności od rodzaju zdrapki można wyruszyć śladem zamków, zabytków, muzeów czy najpiękniejszych miejsc w Polsce. W internecie jest dużo map do wyboru. Będzie to na pewno wyjątkowa przygoda odkrywając nowe miejsca na mapie. 

 

 

5. Ulubione miejsce 

 

Czasem nie trzeba daleko jechać i szukać idealnego miejsca by wypocząć. Wystarczy pojechać nawet gdzieś blisko, ale za to w takie swoje ulubione miejsce, gdzie można się rozluźnić i choć na chwilę zapomnieć o codzienności. 

 

 

6. Off-road camperem 

 

Opcja szczególnie ciekawa dla posiadaczy camperów 4x4 oraz terenówek z wyposażeniem kempingowym. Takie kilkudniowe wyjazdy to ciekawe przygody często pełne adrenaliny i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy może być coś lepszego? Warto już teraz pomyśleć o zakupie roadbook’ów.

 

Kamperem na Majówkę - Gdzie warto pojechać?

24 kwietnia 2022