Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji.

Citroen Jumper L3H2

W pełni wyposażony Campervan, który przeszedł u nas gruntowną metamorfozę. Ma w pełni wyposażoną kuchnie (kuchenka, zlew, lodówka), liczne szafki i schowki, wielofunkcyjne miejsce do spania oraz odpoczynku oraz miejsce  do zjedzenia czy pracy. 

Ponadto Jumper posiada fotowoltaika, przetwornicę i dodatkowy akumulator, zbiornik na wodę, prysznic zewnętrzny oraz ogrzewanie postojowe

Mercedes Sprinter

Zabudowa na bazie mercedesa sprintera 4x4. Samochód miał ładowność do 5,5t więc zmieściły się w nim wszystkie najpotrzebniejsze elementy domu na kółkach dla 4-osobowej rodziny. Znajduje się z nim kuchnia z kuchenką, zlewem, lodówką oraz piekarnikiem. Łazienka z prysznicem oraz toaletą. Sypialnia oraz dodatkowe miejsca do spania po złożeniu foteli oraz w dachu sypialnym. Liczne szafki oraz udogodnienia kempingowe takie jak webasto, fotowoltaika, zbiorniki na wodę oraz wiele innych. 

Fiat Ducato Maxi

Przedstawiamy w pełni wyposażony kamper, którego zabudowę zrobiliśmy od zera. Wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały, zadbaliśmy o bezpieczeństwo, zapewniliśmy najlepszą fukcjonalność a także nie zapomnieliśmy o szczegółach które nadają klimatu. 

W kamperze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, sypialnia, część użytkowa oraz łazienka z prysznicem. 

Mercedes Sprinter

Eleganckie szare wnętrze to cecha charakterystyczna tej realizacji. Minimalizm i prostota a jednak nowy Campervan jest bogato wyposażony.
Posiada między innymi w pełni wyposażoną kuchnię, wewnętrzną łazienkę, część sypialnianą oraz wygodnie miejsc do pracy jak i do zjedzenia wspólnego posiłku.
Nie brakuje w nim również wielu półek oraz szafek, które pomieszczą wszystko co niezbędne podczas podróży.

Zabudowy kamperowe do dużych aut dostawczych

 

Duże auta dostawcze dają możliwość do kreatywnej aranżacji wnętrza. Nasza firma specjalizuje się w indywidualnych projektach dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Pomysły wizualizujemy za pomocą projektowania 3D a następnie wykonujemy całą zabudowę.

Mamy doświadczenie w zabudowie aut dostawczych takich jak Citroen Jumper, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Renault Master. Jednocześnie jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt na dowolnie wybranym pojeździe.

Jeśli szukasz firmy która z pasją zrealizuje unikatową zabudowę dla Twojego campervana to zapraszamy do kontaktu.  

custom campervan, dachy sypialne, zabudowy kamperowe, kampervan, caravaning,
  1. pl
  2. en
  3. de

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Media Społecznościowe