Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych realizacji.

Zabudowy kamperowe do małych aut dostawczych

 

Małe auta dostawcze dają możliwość uniwersalnego użytkowania zarówno na codzień jak i podczas wyjazdów. Ze względu na niewielką ilość miejsca w pojeździe zabudowa musi być dobrze przemyślana. Nasza firma specjalizuje się w indywidualnych projektach uwzględniających potrzebę uniwersalności. Pomysły wizualizujemy za pomocą projektowania 3D a następnie wykonujemy całą zabudowę.

Mamy doświadczenie w zabudowie małych aut dostawczych takich jak: Volkswagen T4 T5 T6, Opel Vivaro, Renault Trafic, Citroen Jumpy, Toyota Proace, Mercedes Vito. Jednocześnie jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt na dowolnie wybranym pojeździe.

Jeśli szukasz firmy która z pasją zrealizuje unikatową zabudowę dla Twojego campervana to zapraszamy do kontaktu.  

TravelBox CCV1

Zabudowa Kempingowa Travel Box to uniwersalne rozwiązanie do każdego bagażnika. Dodatkowa organizacja i schowki na poukładanie wszystkich potrzebnych rzeczy. Zabudowa bagażnika umożliwia łatwy dostęp do bagaży z zewnątrz a po otworzeniu dostępny jest dodatkowy stolik. 

Volkswagen T5

Wszechstronny campervan, który wszędzie wjedzie bez problemu. VW T5 wyposażyliśmy w rozkładany dach sypialniany, dodatkowy rząd składanych siedzeń, zabudowę kamperową, zbiornik na wodę oraz zlew. A ponadto miejsce do spania, lodówkę turystyczną oraz krzesła turystyczne na tylnej klapie bagażnika. 

Zabudowa VW T5

Zabudowa idealnie pasująca na wyjazdy weekendowe ale również na dłuższe wakacje. Meble wykonaliśmy zgodnie z projektem klienta z dbałością o wszelkie detale niezbędne podczas podróży. Campervan wyposażony jest miedzy innymi w szafki, lodówkę turystyczną, kuchenkę, zlew, stolik oraz obracany fotel. 

Zabudowa Standard VW T5

Minimalistyczna zabudowa idealnie nadająca się na wyjazdy weekendowe lub niedługie wycieczki. W kamperze spokojnie spać mogą nawet 4 osoby dzięki składanym siedzeniom oraz podnoszonego dachu sypialnego. 

Zabudowa Renault Trafic

Klasyczna zabudowa z licznymi szafkami oraz niezbędnymi akcesoriami do komfortowego podróżowania. 

Mercedes Vito

Wyjątkowy camper wykonany na specjalne zamówienie klienta tak by spełniał jego specjalne wymagania. Głównym celem tej realizacji było stworzenie campera w którym będzie można spokojnie mieszkać oraz przewozić deski surfingowe. 

custom campervan, dachy sypialne, zabudowy kamperowe, kampervan, caravaning,
  1. pl
  2. en
  3. de

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Media Społecznościowe