Media Społecznościowe

Wszelkie prawa zastrzeżone.

  1. pl
  2. en
  3. de
custom campervan, dachy sypialne, zabudowy kamperowe, kampervan, caravaning,

Małe campervany typy bus T4/T5/T6 oraz Trafic/Vivaro to idealne rozwiązanie na weekendowy lub wakacyjny wyjazd we dwoje. Co jednak w sytuacji gdy mamy większą rodzinę lub chcemy zabrać znajomych? Siedzeń w samochodzie starczy ale co ze spaniem? Teoretycznie moglibyśby zabierać zawsze ze sobą namiot zewnętrzny i co wieczór ciągnąć zapałki kto tym razem śpi na zewnątrz  skoro wszyscy razem mogą spać w campervanie niczym na podwójnym łóżku piętrowym. 

Brzmi ciekawie? 

Pewnie że tak bo wystarczy zamontować dach sypialniany i kwestię spania mamy rozwiązaną

Od 2016 montujemy podnoszone dachy sypialne do samochodów dostawczych. 

Zamontowaliśmy już 240 dachów! 

Czym jest dach sypialniany?

Dach sypialniany to rozkładany namiot zamontowany w dachu naszego samochodu. Z tym, że w porównaniu go do zewnętrznego namiotu dachowego zakładanego na relingach, dach sypialniany rozkładany jest od środka i wejść do niego można również od wnętrza samochodu. Prawdę mówiąc jest jego częścią.

 

Korzyści z dachu sypialnianego?

Wszyscy wiemy, że w samochodach typu van nie mamy ogromnej przestrzeni czy możliwości wyprostowania się. Dlatego montując dach sypialniany zyskujemy trochę więcej przestrzeni i możliwość swobodnego stania wewnątrz pojazdu. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkowe miejsca do spania. Wytrzymałość dachu pozwali na komfortowe wsypanie się 2 dorosłych osób. Latem szczególnie przyjemne może być spanie na górze gdyż dzięku rozpinanym oknom z 3 stron jest stały przepływ powietrza a dzięki wszytej siatce można spać spokojnie nie przejmując się np komarami.

Do jakich samochodów montujemy dachy sypialniane? 

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko zabudowy kempingowe ale właśnie między innymi dachy sypialne. Montujemy dachy polskiej produkcji firmy „Camproof”.

Dachy montujemy do: 

  • VW T6 (wersja krótka i długa)
  • VW T5 (wersja krótka i długa)
  • VW T4 (wersja krótka i długa)
  • Renault Trafic (wersja krótka IIgen oraz wersja długa III gen)
  • Opel Vivaro (wersja krótka Igen oraz wersja długa II gen)

 

Jeśli jesteś zainteresowany montażem dachu sypialnianego skontaktuj się z nami. Chętnie zajmiemy się Twoją realizacją oraz odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania ;)

Montowane przez nas dachy sypialne posiadają certyfikat TUV. 

Jest to dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa oraz bezproblemowego przeglądu technicznego pojazdu.